Centrallo

iOS için Veri Organizasyon ve Paylaşım Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14.3 MB
  • Version 1.1.0
  • Dil TR / EN
  • Firma Centrallo LLC
Centrallo; işi gereği sıklıkla not alanlar veya sahip olduğu her bilgi ve veriyi kaydedenler, yüzlerce video ve ses dosyaları ile ilgilenmek zorunda olan kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş, sahip olduğunuz tüm dosya ve klasörleri organize etmeniz

Centrallo; işi gereği sıklıkla not alanlar veya sahip olduğu her bilgi ve veriyi kaydedenler, yüzlerce video ve ses dosyaları ile ilgilenmek zorunda olan kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş, sahip olduğunuz tüm dosya ve klasörleri organize etmenize ve paylaşmanıza olanak sağlayan oldukça kullanışlı bir veri organizasyon ve paylaşım uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak iOS cihazlarınıza yükleyerek kullanabileceğiniz uygulama sayesinde tüm dosya ve klasörlerinizi mükemmel bir şekilde organize edebilirsiniz. Bu sayede çok daha düzenli çalışabilir ve aradığınız tüm verilere kolayca ulaşabilirsiniz. Böylece kısa sürede işlem yapabilir veya dosya paylaşımı yapabilirsiniz.

Uygulamayı mobil cihazınıza yükleyerek sahip olduğunuz video, ses dosyası, fotoğraflar ve linkler gibi diğer verilerinizi listeler halinde sıralayabilirsiniz. Cihazınıza kaydederek saklayacağınız bu verilerinizi dilerseniz çeşitli ağlar üzerinden paylaşmanız mümkün. Uygulamada bulunan şifreleme özelliği sayesinde hazırladığınız listelerinizi şifreleyerek güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Uygulama sayesinde tüm verilerinizi tek bir noktada toplayabilir, ortak çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Sınırsız sayıda listeler ve notlar oluşturacağınız uygulama ile bu listelerinizi ve notlarınızı başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Ayrıca takvim eşlemesi ve hatırlatıcılar ekleyebilir, şifre koruması ile güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Centrallo indir
DİĞER SÜRÜMLER